خرید انواع پهپادها از فروشگاه اینترنتی شرکت ایپاک

پهپاد یا پرنده هدایت پذیر از دور، دسته ای از کالا های دیجتال می باشد که امروزه مورد استقبال بسیاری از علاقه مندان به تکنولوژی روز دنیا قرار گرفته است. این پهپا ها خود به چند دسته تقسیم میشوند که عبارتند از: 1- مبتدی 2- نیمه حرفه ای 3- حرفه ای هرکدام از انواع پهپاد ها کاربرد های متفاوتی دارند اما شرکت ایپاک به عنوان یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت ها در زمینه ارائه خدمات فروش و پس از فروش خرید این نوع از کالاهای دیجیتال اقدام به فروش دستگاه های حرفه ای کرده است. پهپاد های حرفه ای خود میتوانند به چند دسته از قبیل پهپاد های تصویربرداری، سمپاش و... تقسیم شوند. 

پهپاد های حرفه ای تصویربرداری دارای سیستم های حرفه ای همچون GPS، گیمبال، دوربین حرفه ای و سیستم ارسال تصویر قوی به همراه مدت زمان پروازی بالا هستند که یک تصویر بردار می تواند از طریق آن ها اقدام به ثبت و ضبط تصاویر حرفه ای بپردازد. این محصولات دارای مود های هوشمند پروازی هستند که تصویربرداری را برای اپراتور بسیار آسان میکند.

اما برای آشنایی بیشتر با پهپاد های تصویربرداری حرفه ای باید گفت این نوع پهپاد‌ ها استفاده‌ های زیادی در صنعت فیلم و تصویرسازی امروزی دارند. در سال‌ های قبل از هلیکوپتر برای فیلمبرداری و تهیه تصاویر هوایی از راه دور استفاده می‌ شد ولی امروزه از پهپاد‌ ها برای این کار استفاده می‌ شود. این امر موجب می‌ شود تصاویر بهتر و حرفه‌ ای‌ تری ثبت شود. اما باید خاطر نشان کرد که از این پهپاد ها میتوان در زمینه نظامی برای جاسوسی و فرآیند های مربط به شناسایی استفاده کرد.

اما در هنگام خرید پهپادهای حرفه ایی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در ابتدا باید نوع فعالیت خود را مشخص کنید به عنوان مثال شما میخواهید به واسطه خرید پهپاد تصویر بردار، به نقشه برداری هوایی بپردازید، و حال باید باتوجه به نیاز های خود در این فعالیت به انتخاب پهپاد مناسب بپردازید. شرکت ایپاک با استفاده از دانش فنی و با بهره مندی از تجارب بالای متخصصان خود میتواند شما مشتریان عزیز را در هنگام خرید پهپاد های حرفه ای راهنمایی کنید. اما از دیگر معیار ها برای خرید پهپاد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کیفیت دوربین

دوربین‌ های نصب شده بر روی مدل‌ های مختلف پهپاد متفاوت هستند. در این شرایط شما باید دقت کنید و مدلی را تهیه نمایید که بتواند از نظر کیفیت به نیاز‌ های شما پاسخ دهد. به نوع سنسور استفاده شده و همچنین قابلیت‌های بزرگنمایی و دیگر شرایط دوربین توجه لازم را داشته باشید.

مداومت پروازی

برخی مدل‌ ها ممکن است باطری قدرتمندی نداشته باشند. بدین ترتیب شما خیلی زود امکان تصویربرداری و عکاسی را از دست می‌ دهید و مجبور به شارژ پهپاد در زمان های متعددی می‌ شوید. سعی کنید مدلی با ظرفیت باطری بیشتر تهیه کنید تا از دردسر‌ های شارژ کردن زود هنگام باطری راحت شوید.

کیفیت موتورها

معمولا کوادکوپترهای حرفه ای از موتور براشلس استفاده می کنند ، موتورهای براشلس به دلیل راندمان بالا و تلفات انرژی کمتر و همچنین قدرت بسیار بالا ، بهترین انتخاب برای کوادکوپترهای حرفه ای محسوب می گردند.

و موارد متعدد دیگری که باتوجه به نوع فعالیت و نیاز خود میتوانید به هرکدام توجه ویژه ای داشته باشید.

شرکت ایپاک یکی از ارائه دهندگان خدمات فروش و پس از فروش کودکوپترهای حرفه ای به خصوص محصولات DJI سعی دارد تا بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه نماید، شما میتوانید کلیه محصولات حرفه ای را بر روی سایت این شرکت مشاهده کرده و با کلیک بر روی هر کدام از آنها اطلاعات دقیق آن را بدست آورید و در صورت تمایل به صورت آنلاین خرید نمایید ، شماره تماس بخش فروش شرکت ایپاک 01133313666 در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

 

نمایش بیشتر بستن