بررسی مویک ایر ۲S
فاطمه خداشناس
فاطمه خداشناس
30 دی 1400 | 43 : 15
بررسی مویک ایر ۲S

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ بود که کمپانی دی جی آی از دستگاه جدید خودش یعنی Dji Mavic Air 2S رونمایی کرد. این کوادکوپتر نسبت به محصولات هم نسل خود یعنی مویک ایر و ایر ۲؛ بروز تر شده و با مقداری تغییرات اساسی و پیشرفته روانه بازار شده است. اما سوال اینجاست که آیا مویک ایر ۲S میتواند انتخاب خوبی باشد یا نه؟ بهترین انتخاب برای کسانی که به دنبال یک کوادکوپتر با کیفیت تصویربرداری بسیار بالا و همین طور زمان پرواز مناسب هستند مویک ایر ۲s خواهد بود. علاوه بر این، Dji Mavic Air 2S برد ارسال تصویر بدون نقصی دارد و باتوجه به امکانات منحصر به فرد و جدیدش قیمت مناسبی نیز دارد. در ادامه علت های خریدن و نخریدن این پهپاد را می پردازیم.


ویژگی منفی مویک ایر ۲S


1-سنسور عدم برخورد از چپ و راست ندارد.
2-وزن بالای این دستگاه (۵۹۵ گرم وزن پرنده)
3-ریموت کنترل آن مانیتور سرخود ندارد.
4-نداشتن شارژر فندکی خودرویی


 


به یاد داشته باشید که در این مقابه ما به بررسی موشکافانه این محصول میپردازیم و به زعم بعضی از کاربران ممکن است نبود بعنوان مثال شارژر فندکی خودرو ویژگی منفی به حساب نیاید چرا که چندین سال است که دی‌جی‌آی در محصولات خود شارژر فندکی برای خودرو قرار نمی‌دهد.


ویژگی مثبت مویک ایر ۲S


1-سنسور ۱ اینچی دوربین
2-کیفیت تصویربرداری ۵٫۴K
3-تصویربرداری ۶۰ فریم در ثانیه با ۴K
4-سنسور عدم برخورد از جلو/عقب/بالا/پایین
5-بورد رادیویی ۱۸٫۵ کیلومتر
6-بورد ارسال تصویر همزمان ۱۲ کیلومتر
7-دوربین و گیمبال آلومینیومی
8-قیمت مناسب‌تر از مویک ۲ پرو
9-عکس برداری ۲۰ مگاپیکسل
10-حافظه داخلی ۸ گیگابایت


بررسی مویک ایر ۲S با کوادکوپتر های همرده


همانطور که در شکل زیر مشخص است این پهپاد با کوادکوپترهایی نظیر مویک ایر ۲ و مویک ۲ پرو مقایسه کلی شده است. شما در یک نگاه میتوانید این سه محصول را باهم مقایسه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید. فراموش نکنید متخصصان شرکت ایپاک در هر ساعت شبانه روز آماده ارائه کمک و مشاوره در زمینه خرید انواع کوادکوپتر به شما مشتربات عزیز میباشند.


 


دیدگاه شما